Remax Pasha | Gayrimenkulde Ege'nin Gücü
5. Hasat Zamanı'nda Neler Oldu?

5. Hasat Zamanı'nda Neler Oldu?Herkese Kuşadası Remax Pasha'dan Sevgiler!

Geçtiğimiz Günlerde, 5.sini düzenlediğimiz Hasat Zamanı Ödül Törenimizi Gerçekleştirdik.
Birbirinden Başarılı Danışmanlarımızın ödüllerini aldığı ve eğitimlerle dolu harika bir gün geçirdik.
Hadi Gelin Neler Yapmışız Bir Göz Atalım!

Moderatörlüğünü baştan sona, Ofis Yöneticimiz Aslı Aykın Eser'in yürüttüğü 5.Hasat Zamanı,
"2021'de Neler Yaptık Değerlendirmesiyle" Brokerımız Ebru Genç ile, yani harika bir açılışla başladı.

Ardından, Zamanın Getirdiği Vizyon Eğitimi ile Mekik.org Kurucusu Yusuf Murat Genç herkesin ilgisini topladı. 

Girişimci Mentoru, Konuşmacı ve Yazar, Mert Aydıner verimli eğitim içerikleriyle bizlerleydi. Kendisine çok teşekkür ediyoruz.

Veee, Remax Türkiye Eğitmenimiz, Sevgili Yasemin Yurtan bizlerleydi, takım çalışmasını artırıcı oyunlaşma etkinliği gerçekleştirdik. Makarna ve Oyun Hamuru ile neler yapabilirsiniz, hiç düşündünüz mü? İnanın bizde bu kadarını hayal etmemiştik, Doğa içinde muhteşem villalar mı ararsınız yoksa Metaverse gözlüğü mü? Yaratıcı danışmanlarımızı bir kez daha tebrik ediyoruz!

Derya Kavakdere öncülüğünde ikili gruplar halinde "Anlamama, Dinlememe ve Anda Kalmama" üzerine drama gerçekleştirdik ve kazanan takım Brokerımız Ebru Genç ile Gayrimenkul Danışmanımız Akın Topşar oldu. Kendilerini tebrik ediyoruz.

2021'de aramıza 9 yeni Danışmanımız katıldı ve 5'i; Ahmet Sezgin, Fulden Akbağ, Sibel Türk, Çağlar Uğurlu ve Seydi Yıldırım, ilk iki ayda işlem başarısı yakalayarak Hızlı Balık Ödülü Kazandılar. Tebrikler!

Sosyal Medya Alanında Yeniliklerde öncü danışmanlarımız, Necdet Karalı, Seher Arslanboğa, Ayşe Namlı Erdinç, Abdullah Gül ve Şardan Yamaç oldu.

17 Danışmanımız; Kendini Aşanlar Kulübü'ne ismini yazdırdı.

Remax Pasha 2021'de Ciro 1.si Salim Tuncer, 2.si Şardan Yamaç ve 3.sü ise Cem Divitli oldu. Kendilerini tebrik ediyor ve bol kazançlar diliyoruz!

Programımıza teklifimizi kırmayıp, sesiyle bizi bambaşka diyarlara götüren, çok değerli Cengiz Karadavut'a sevgilerimizi ve bir kez daha teşekkürlerimizi sunuyoruz.

O Ses Pasha, adeta yetenek avcısı olan danışmanlarımız Meryem Gürel, Şardan Yamaç, Elif İnan ve Hakan Kertmen'in birbirinden renkli, kahkahalara doyamadığımız jüriliği ile unutulmaz bir yarışma oldu. 2022 O Ses Pasha Jüri Birincisi Meryem Gürel, Yarışma Birincisi ise Grafik Tasarımcımız Ece Efe oldu. 

Yarışma sonrasında kapanışı, Grup Windband ile eğlenceye tam anlamıyla doyamadan bitirdik. Tadı resmen damağımızda kaldı ve gözler 6. Hasat Zamanı'na çevrildi, bakalım Pasha'nın 20. yılına özel Hasat Zamanı Nasıl Olacak? Seneye Görüşmek Dileğiyle!